Discovery Science o kwantowej nielokalności

Popularna stacja telewizyjna Discovery Science emituje serię programów z polskim lektorem pod tytułem „Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem„. W jednym z odcinków „Podróże w czasie” poruszony został temat kwantowej nielokalności. Z powyższego odcinka dowiemy się, iż obecnie trwa wyścig fizyków o to, który z nich pierwszy stworzy technologię rejestrującą oddziaływanie nielokalne na cząsteczki bliźniacze.

Quantec jest urządzeniem, które od wielu lat korzysta z efektu nielokalności cząsteczek. Dzięki temu zjawisku Quantec leczy pacjentów na odległość.

Opis programu pochodzi z discoveryscience.pl:

Morgan Freeman, nagrodzony Oscarem aktor, dzieli się z nami swoją pasją. „Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem” to fascynująca seria odkrywająca tajemnice kosmosu. Czy jesteśmy sami we wszechświecie? Skąd wziął się człowiek? Czy istnieje życie na innych planetach? To tylko kilka pytań, na które odpowiedzi wspólnie z ekspertami poszuka zafascynowany kosmosem aktor. Razem z naukowcami przyjrzy się czarnym dziurom i zbada możliwości kolonizacji innych planet. Wyruszamy na fascynującą wyprawę, podczas której Morgan Freeman zaprowadzi nas w odległe i nieznane zakątki wszechświata.

Kategorie: Wiadomości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Quantec to szansa dla osób, które pragną zdecydowanych zmian w swoim życiu. Wszystkie prawa zastrzeżone dla QUANTEC GmbH, który jest jedynym właścicielem znaków towarowych i dokumentacji technicznej.