Biały szum – świadomy interfejs komputerowy

Czy zdajecie sobie państwo sprawę, że skuteczne stymulowanie organizmu na odległość jest jak najbardziej możliwe? Dzięki opracowaniu unikalnej terapii Quantec, osiągnięto przełom w tak innowacyjnej dziedzinie jaką jest radionika oraz stymulowania za pomocą zjawiska nielokalności mechaniki kwantowej.

Sercem systemu jest dioda – generator białego szumu. Sama dioda przypomina wyglądem miniaturową lampę kwarcową z odbiornika radiowego, czy też telewizora starszej generacji. Dźwięk wydawany przez komponent Quanteca może przypominać brzmieniem odgłosy radioodbiornika, który odbiera jednocześnie fale nadawane przez dwie stacje, pomiędzy którymi się znalazł. Odgłos dla laika brzmi jednostajnie, nawet kojąco, choć gdyby się weń wsłuchać, dźwięki wcale nie byłyby monotonne – zdarzałyby się lekkie zmiany częstotliwości, raz w górę, raz w dół. Barwa szumu została określona jako biała, gdyż obraz sygnały wygląda jak migoczące, białawe kropki (można to porównać do tzw. „śnieżenia” na ekranie telewizora).

Jeżeli chodzi o terapię Quantec, sygnał emitowany przez diodę nawiązuje kontakt ze świadomością pacjenta (stymulowanie biopolem odbywa się na odległość, na podstawie fotografii danej osoby). Wtedy szum ulega zmianom, a tego typu przeobrażenia zostają przechwycone przez komputer. Specjalny system komputerowy Quantec, przy użyciu wyspecjalizowanych baz danych, analizuje ten zmieniony szum, przetwarzając sygnał i zestawiając go z odpowiednimi remediami, które ujęto w sprzężonych z tym systemem bazach danych. Analiza odbywa się wyłącznie poprzez sam system, bez ingerencji terapeuty, który proponuje pacjentowi dodatkowe rozwiązania podsunięte przez aparaturę (może być to zastosowanie koloroterapii, afirmacji, esencji dra Bacha, wdrożenie akupunktury czy też włączenie leczenia homeopatycznego).

Dioda Quantec, która emituje biały szum, jest naprawdę zadziwiającym wynalazkiem. Już od ponad trzech dekad prowadzone są intensywne, szeroko zakrojone badania naukowe. Uniwersyteccy badacze na całym świecie są szczerze zdumieni, w jak skuteczny sposób dioda służy jako interfejs pomiędzy urządzeniem komputerowym, a rozmaitymi formami świadomości u człowieka, jak i zwierząt, zarówno w ujęciu świadomości jednostki, czy też kolektywnej (świadomość zbiorowa lub stadna – w przypadku zwierząt). Aktualnie terapia stosowana jest nie tylko w ujęciu indywidualnym, ale też zbiorowym – jako diagnoza sytuacji w dużych organizacjach, takich jak np. korporacje biznesowe.

Quantec to szansa dla osób, które pragną zdecydowanych zmian w swoim życiu. Wszystkie prawa zastrzeżone dla QUANTEC GmbH, który jest jedynym właścicielem znaków towarowych i dokumentacji technicznej.