Opinie Pacjentów o Quantec

Poniżej wypowiedzi naszych Pacjentów, którzy zdecydowali się na zastosowanie terapii Quantec. Opisują oni swoje doświadczenia i wrażenia związane z rewolucyjnym Quantec’iem. Zachęcamy do przesyłania kolejnych opinii poprzez formularz kontaktowy.

Cel: poprawa relacji partnerskich w związku.

O działaniu urządzenia Quantec przeczytałam przez przypadek w „Czwartym wymiarze”. Piszę „przez przypadek”, bo wtenczas wyjątkowo kupiłam to pismo, wybierając się w podróż. Przeczytałam opinie osób, które poddały się terapii i natychmiast wiedziałam, że jest to coś, czego właśnie potrzebuję. Po powrocie z podróży natychmiast zaczęłam szukać w Internecie informacji na ten temat i w trakcie lektury jeszcze mocniej czułam, że to właściwa dla mnie terapia.

Uwierzyłam natychmiast tej metodzie, a przecież działanie Quanteca przypomina magię. Posyłasz swoje zdjęcie i – ku swojemu zdziwieniu – na jego podstawie dostajesz niezwykle precyzyjną i trafną diagnozę. Ale to jeszcze nie koniec magii: teraz rozpoczyna się właściwa terapia w polu informacyjnym pacjenta. Terapeuta ma kontakt jedynie z twoim zdjęciem, lecz skutki tej terapii odczuwa twoje ciało i dusza, a nawet twoje otoczenie.

Właśnie najbardziej spektakularne efekty terapii za pomocą Quanteca zauważyłam na płaszczyźnie relacji partnerskich. Gdy zwróciłam się do terapeuty o pomoc w tej dziedzinie, trudno było mówić o partnerstwie w moim związku małżeńskim. Wszystkowiedzący mąż na każdym kroku krytykował mnie, strofował, pouczał, jak gdybym była upośledzonym dzieckiem, a nie doświadczoną, równą mu wiekiem kobietą, która wiele osiągnęła w życiu. Miałam tego dość, coraz częściej myślałam o rozwodzie, więc nie miałam nic do stracenia, powierzając mój problem Quantecowi. I nagle, z dnia na dzień, mój mąż zmienił się nie do poznania: skończyła się krytyka, strofowanie, podkreślanie na każdym kroku mojej nieudolności, a jego wyższości. Nie wierzyłam własnym uszom. Sądziłam, że to czysty przypadek. A jednak wiele miesięcy temu dzięki Quantecowi zniknął z mojego domu dominujący i napuszony samiec alfa, a jego miejsce zajął na powrót sympatyczny mężczyzna, w którym zakochałam się wiele lat temu. Nasze relacje na nowo stały się ciepłe i przyjacielskie, a ja przestałam się okopywać przed ostrzałem jego ciągłych pretensji.

Oczywiście Quantec nie usuwa wszystkich problemów życiowych, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Wiele z nich sami musimy przepracować. Jednak diagnozy Quanteca mogą być właśnie tym impulsem, który zainicjuje zmiany niezbędne w naszym życiu. A poza tym, zawsze może znaleźć się jakaś dziedzina, w której okaże się jedynym remedium, tak jak w moim przypadku, gdy mąż odmawiał jakiejkolwiek terapii psychologicznej czy małżeńskiej. Pomógł nam dopiero Quantec, za co jestem ogromnie wdzięczna panu Darkowi Bałukowi – wspaniałemu terapeucie.

Barbara

Quantec to szansa dla osób, które pragną zdecydowanych zmian w swoim życiu. Wszystkie prawa zastrzeżone dla QUANTEC GmbH, który jest jedynym właścicielem znaków towarowych i dokumentacji technicznej.