Skład wyposażenia Quanteca

Jeżeli ktoś jeszcze nie słyszał o quantecu, to nadeszła pora, żeby to zmienić. Najpełniejszym ku temu powodem są jego właściwości i zalety, a co za tym idzie możliwości wykorzystania, jakie z jednej strony daje fizyka, z drugiej natomiast terapia. Nie ma bowiem urządzenia, którego walory można by porównać z quantecem.

QUANTEC jest obecnie najnowocześniejszym urządzeniem w dziedzinie instrumentalnej biokomunikacji i ma największe doświadczenie w zastosowaniu diod generujących biały szum. Większość innych urządzeń na rynku pracuje w oparciu o tzw. generatory pseudolosowe (PRNG).
Do czego służy quantec i jakie znajduje zastosowanie?
To pytanie nie jest bynajmniej retoryczne, ponieważ spróbujemy na nie odpowiedzieć. O urządzeniu, jakim jest quantec, można powiedzieć, że należy do najbardziej innowacyjnych sprzętów, dzięki którym z jednej strony można osiągnąć najwyższy stopień instrumentalnej biokomunikacji, z drugiej natomiast można go rozpatrywać pod kątem generowania białego szumu. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że quantec posiada olbrzymie doświadczenie – co podkreślmy, czyni go jedynym urządzeniem o takich możliwościach – w wykorzystaniu diod generujących biały szum.

Jak pracują inne urządzenia dostępne na rynku?

Ich działanie opiera się głównie na zastosowaniu generatorów pseudolosowych (PRNG), a co za tym idzie możliwość interakcji ze świadomością i z polami morficznymi jest znacznie mniejsza i nie może być porównywana z tymi możliwościami opartymi na działaniu prawdziwych generatorów (TRNG). Przeprowadzone badania naukowe dowodzą, że tylko za pomocą nadawania quantec poprzez diodę z białym szumem można osiągnąć zadowalające wyniki.

W fizyce kwantowej niektóre procesy związane z przekazywaniem informacji są określane jako „efekty nielokalne”.

Quantec ma podwójne możliwości. Z jednej strony przekazuje bowiem fale skalarne, z drugiej natomiast tak zwane „efekty nielokalne”, czyli informacje. Za pomocą monitora można obserwować, w jaki sposób dostępny w trzynastu językach quantec rzeczywiście napromieniowywuje docelowe obiekty. Jego niekwestionowaną zaletą jest następująca właściwość – jego baza danych gromadzi ponad sto tysięcy środków.

Quantec to najczęściej sprzedawany hardware z dziedziny instrumentalnej biokomunikacji i jednocześnie pierwszy system tego rodzaju, który został uznany przez jeden z niemieckich uniwersytetów za wart tego, aby go przetestować. QUANTEC jest po prostu czymś wyjątkowym…

Quantec to szansa dla osób, które pragną zdecydowanych zmian w swoim życiu. Wszystkie prawa zastrzeżone dla QUANTEC GmbH, który jest jedynym właścicielem znaków towarowych i dokumentacji technicznej.